Ofertë!
OFERTA ONLINE

Puluz Camera Shoulder Bag

4,990 L

Kurseni: 4,000 L

Puluz sjell këtë cantë me  kapacitet të madh e cila ka vënd për 1 aparat fotografik, 1 lente, 1 trekëmbësh dhe shume aksesorë të tjerë. Ajo është e prodhuar nga pëlhurë najloni me densitet të lartë, e cila e bën të fortë dhe të qëndrueshme. Dizajni i zinxhirit kundër vjedhjes, mbron mirë kamerën tuaj. Pjesa e pasme është e përbëre nga material rezistente ndaj goditjeve por qe lejon qarkullimin e ajrit, gjithashtu mund të përdoret si një xhep portativ i fshehtë. Rripi i shpatullave është i  rehatshëm, rezistente ndaj goditjeve dhe presioni reduktues dhe mund të rregullohet sipas madhësisë suaj. Xhepi me  zinxhir në pjesën e përparme përdoret për bateri, kartë SD, kartë krediti dhe të tjera. Çanta e veçuar e ndashme në të cilën vendosen lentet ka një dizajn unik, dhe është e lehtë për t’u mbajtur.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 33%
Ofertë!

Puluz Waterproof Camera Backpack – Grey

3,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 50%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Camera Crossbody Bag

2,490 L
Kurseni: 2,500 L
- 33%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Waterproof Camera Backpack

3,990 L5,990 L
Kurseni: 2,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Design and Features
Material

High-quality wear-resistant and waterproof material.

Shoulder Straps

Soft shoulder straps for added comfort during long journeys.

Headphone Hole

Designed with a headphone hole for connecting a phone and listening to music or charging with an external power source.

Camera Equipment
DSLR Camera

Can accommodate a digital SLR camera body.

Lens Capacity

Can hold 1-2 additional lenses.

Accessories

Provides space for camera accessories such as memory cards, lens filters, and batteries.

Organization and Storage
Main Pocket

• Camera Bag: Specifically designed to store the camera and accessories.
• Notebook Bag: Provides a dedicated compartment for a 13-15 inch notebook.
• Pad Case: Holds a tablet or iPad securely.
• Phone Case: Safely stores a mobile phone.
• Magazine or Cloth Case: Designed to carry magazines or clothes.
• Sunglasses or Small Objects Case: Protects sunglasses or small items.
• Independent Water Bottle Bag: Dedicated pocket for carrying a water bottle.

Durability and Strength
Wear Resistance

Made from high-quality materials that are resistant to wear and tear.

Waterproof

Provides protection against water damage.

Dimensions & Weight
Dimensions

Shoulder Bag : 19 x 11 x 32 cm
Removable Lens Bag : 12 x 24 cm

Weight

745 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 1x Puluz Shoulder Bag