SAMSUNG 870 EVO 2.5 Inch

9,990 L16,990 L

 

Përjetoni hapsirë të madhe dhe shpejtësi të lartë transmetimi të materialeve tuaja me SAMSUNG 870 EVO. SSD i vogël dhe praktik.  Mund ta merrni kudo me vete dhe do të keni gjithmonë hapsirë për të hedhur materiale të ndryshme.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Compatible Devices

Laptop

Memory

250GB SSD, 1TB SSD

Brand

Samsung Electronics

Series

870 EVO

Connectivity Technology

SATA

Hard Disk Form Factor

2.5 Inches

Form Factor

2.5-inch

Read Speed

560 Megabytes Per Second

Write Speed

530

Cache Size

1

Environmental conditions

Operating temperature range: 0 – 70ºC
Storage temperature range: -40 – 70 ºC
Relative humidity range for operation: 5 – 95%

Weight and dimensions

Dimensions: 10 x 7 x 0.7 cm
Weight: 86 gr

Color

Black

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hard drive 1TB SSD Samsung

1 x Quick Start Guide

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu