Samsung 980 PCIe®3.0 NVMe®SSD

4,990 L9,490 L

 

Shfrytëzoni potencialin e kompjuterit tuaj me SSD-në 980Samsung. Pavarësisht nëse keni nevojë për një përvojë më të mirë lojërash ose një rrjedhë pune pa probleme, 980 është zgjedhja e e duhur me mbështetje të ndërfaqes NVMe® dhe teknologjisë PCIe® 3.0.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Product Type

980 PCIe® 3.0 NVMe® SSD

Family Line

980 PCIe® 3.0 NVMe® SSD

Interface

PCIe® Gen 3.0 x4, NVMe® 1.4

Read Speed

3,500MB/s

Write Speed

3,000MB/s

Encryption

AES 256-bit Full Disk Encryption, TCG/Opal V2.0, Encrypted Drive (IEEE1667)

Memory

250GB, 500GB, 1TB

Usage Application

Client PCs

Average Power Consumption (system level)

*Average: 4.6 W* Actual power consumption may vary depending on system hardware & configuration

Reliability (MTBF)

1.5 Million Hours Reliability (MTBF)

Shock

1,500 G & 0.5 ms (Half sine)

Dimensions

80.15 x 2.38 x 22.15 (mm)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD

1 x Manual