SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Book 3 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i5

94,990 L

 

Samsung Galaxy Book3 është një laptop elegant dhe i fuqishëm, që përmban një procesor Intel Core të gjeneratës së 13-të me grafikë Intel Arc për kryerje të pandërprerë me shumë detyra dhe argëtim gjithëpërfshirës. Ndërtimi i tij i lehtë prej alumini, që peshon pak më pak se 1,6 kg, siguron transportueshmëri të lehtë pa kompromentuar performancën. Laptopi vjen me një ekran të gjallë LED 15,6″ FHD, 16 GB memorie LPDDR4x dhe një NVMe SSD 512 GB për ruajtje. Me një sërë opsionesh lidhjesh, duke përfshirë USB Type-C, USB-A, HDMI dhe Wi-Fi 6, ofron shkathtësi për pajisje dhe detyra të ndryshme. Bateria 54 Wh e laptopit ofron deri në 14 orë funksionim dhe mbështet karikimin e shpejtë, ndërsa sistemi i tij audio me dy altoparlantë Dolby Atmos përmirëson përvojën e argëtimit. Në përgjithësi, Galaxy Book3 kombinon performancën, transportueshmërinë dhe veçoritë e avancuara për të përmbushur nevojat e produktivitetit, argëtimit dhe komunikimit.

 

• Intel® Core™ i5-1335U
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 15,6″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

NP750XFG-KA2HK

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1335U

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.60 GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

LPDDR4x

Memory

512GB SSD

Memory Slots

1

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

LED

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Shared

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 (Gig+), 802.11 ax 2×2

Ethernet LAN

N/A

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1x HDMI
2x USB Type-C
2x USB3.2
1x MicroSD Multi-media Card Reader
1x Headphone out/Mic-in Combo

AUDIO
Built-in Microphone

Internal Dual Array Digital Mic

Built-in Speakers

Stereo Speakers ( 2 W x 2 )
Dolby Atmos®

CAMERA
Front Camera

720p HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Clickpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

54 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.57 Kg

Dimensions

356.6 x 229.1 x 15.4 mm

POWER
AC Adapter Power

45 W USB Type-C Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charging Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj