Scooter Travel Helmet

1,990 L

 

Qëndroni të sigurt me helmetën tonë më të re. Ka material cilësor dhe është shumë rezistente. E lehtë në peshë, super e rehatshme dhe ju ofron siguri.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Navy Blue, Black, Red

Material

ABS+EPS black Liner

Weight

340-360g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter Travel Helmet