Scooter Helmet KY-G002

2,490 L

 

Qëndroni të sigurt me helmetën më të re. Ka material cilësor dhe është shumë rezistente. E lehtë në peshë, super e rehatshme dhe ju ofron siguri gjatë kohës që jeni duke ngarë biçikletën apo skuterin tuaj elektrik.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black, Red

Shell Material

ABS

Inner Material

Black EPS

Features

Adopts high grade ABS shell,
colorful blister,
high density EPS with adjustable device, r
emovable visor,
quick release buckle,
PP/nylon strap,
adjustable ring system

Air Vents

Unique 11 holes to reduce the wind resistance, breath-freely.

Weight (g)

370

Size

L(58-60cm)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  Helmet