Sony PS5 Gran Turismo 7 Game

5,790 L

 

Pavarësisht nëse jeni një garues, koleksionist, akordues, stilist apo fotograf konkurrues apo i rastësishëm gjeni linjën tuaj me një koleksion mahnitës të mënyrave të lojës, duke përfshirë të preferuarat e fansave si GT Campaign, Arcade dhe Driving School. Me rifutjen e modalitetit legjendar të simulimit GT, blini, akordoni dhe ecni përpara përmes një fushate solo shpërblyese ndërsa zhbllokoni makina dhe sfida të reja. Dhe nëse ju pëlqen të shkoni ballë për ballë me të tjerët, përmirësoni aftësitë tuaja dhe konkurroni në modalitetin “GT Sport”. Me mbi 420 makina të disponueshme në Brand Central, Gran Turismo 7 rikrijon pamjen dhe ndjesinë e motorëve klasikë dhe supermakinave të avancuara njësoj në detaje të pashoqe. Çdo makinë trajtohet ndryshe dhe ndihet unike ndërsa garoni në mbi 90 itinerare në pista në kushte dinamike moti, duke përfshirë kurse klasike nga historia e GT.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Rated

Ages 3 and Over

Language

English

Dimensions

13.5 x 1.5 x 18 cm

Weight

50 Grams

Manufacturer

Sony

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Gran Turismo 7