Sony PS5 God Of War Ragnarok Game

5,790 L

 

Bashkohuni me Kratos dhe Atreus në një udhëtim mitik për përgjigje dhe aleatë përpara se të mbërrijë Ragnarök. Në një sfond të mbretërive norvegjeze të copëtuara, dëshmoni ndryshimin e dinamikës së marrëdhënies babë-bir ndërsa përgatiten për luftë. Gjatë gjithë kohës, fati i tyre do të detyrojë një zgjedhje: midis sigurisë së tyre ose sigurisë së mbretërive.

Ka stok

SKU: ABT177 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

No. of players

Single System (1)

Genre

Action

Voice

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

ESRB rating

Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Dutch, English, French (France), German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Russian, Spanish (Mexico), Thai, Turkish

Platform

PS4, PS5

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 God Of War Ragnarok Game