Nintendo Switch Lite

18,990 L

 

Nintendo Switch Lite është për mjaft i vogël për ta mbajtur në dorë kështu që ju mund të hidheni në lojërat tuaja të preferuara kudo që të jeni.Nintendo Switch Lite eshte i lehte ne perdorim dhe kompakt. Shijoni teknologjine HDR ne lojera te pershtartshme per efekte vizuale me realiste, tani edhe me versionin Multiplayer.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Turquoise, Yellow, Blue, Coral

Product dimension

3.35 x 4.49 x 8.86 Inches

Product Name

Switch 32GB Lite

Storage Capacity

32 gigabytes

Parental Control Capability

Yes

Console Type

Handheld Video Game Consoles

Compatible Platform(s)

Nintendo Switch Lite

Online Features

Yes

Internal Hard Drive

Yes

Memory Card Support

Yes

Number Of Memory Card Slots

1

Bluetooth Enabled

Yes

Internet Connectable

Yes

Wi-Fi Compatible

Yes

Screen Size

5.5 inches

Touch Screen

Yes

Integrated Speaker(s)

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X NINTENDO SWITCH LITE BLUE
1 X CHARGER