Ofertë!
OFERTA ONLINE

Sony Wireless Headphones WH-CH520

3,990 L4,990 L

Kurseni: 1,000 L

Shijoni cilësi mahnitëse të audios dhe jetëgjatësi të gjatë të baterisë në lëvizje me kufjet me valë WH-CH520 nga Sony, një palë kufje të mbyllura me drejtues të fuqishëm 30 mm për riprodhim realist të zërit. Këto kufje rrotulluese kanë një mikrofon të përshtatshëm për kryerjen e telefonatave dhe mbështesin kontrollin e komandës zanore nëpërmjet Siri ose Google Assistant. Bluetooth 5.2 është në bord për lidhje të lehtë me pajisjet dhe mbështet një sërë veçorish të dobishme si Google Fast Pair, duke ju lejuar të gjeni kufjet tuaja që mungojnë me zë dhe lidhje me shumë pika deri në dy pajisje. Përputhshmëria me aplikacionin Sony Headphones Connect dhe teknologjinë 360 Reality Audio ju lejojnë të shijoni një përvojë dëgjimi tepër zhytëse dhe shumë të personalizuar që i përshtatet shijeve tuaja individuale dhe formës së veshit. Bateria zgjat deri në 50 orë me një kohë karikimi prej tre orësh dhe mund të përfitoni 1,5 orë përdorim nga vetëm një karikim i shpejtë 3-minutësh nëpërmjet kabllit të karikimit USB-C të përfshirë.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

WH-CH520

Color

Beige, Black, Blue, White

General Features
Headphone Type

Closed

Driver Unit

30mm

Wearing Style

On Ear

DSEE

Yes

Frequency Response (Bluetooth® Communication)

Frequency Range (A2DP): 20Hz-20,000Hz(44.1kHz sampling)

Bluetooth® Specification
Bluetooth® version

Version 5.2

Effective Range

10m

FREQUENCY RANGE

2.4 GHz band (2.400 0 GHz – 2.483 5 GHz)

Profile

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Supported Audio Format(s)

SBC, AAC

Supported Content Protection

SCMS-T

Battery
Battery Charge Method

USB

BATTERY LIFE (CONTINUOUS COMMUNICATION TIME)

Max. 40 hours

General Features (Active Headphones)

Max. 50 hours

Size & Weight
Weight

Approx. 147g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Sony WH-CH520

1x USB Type-C Cable