OFERTA ONLINE

TV Lobod 32″ HD

9,990 L

 

Ky televizor nga Lobod është një model 32 inç që ofron një përvojë shikimi me definicion të lartë me ekranin e tij HD Ready dhe një rezolucion prej 1366 x 768 piksel. Me një raport pamjeje të ekranit prej 16:9, ofron një zonë të gjerë dhe gjithëpërfshirëse shikimi për filma, shfaqje televizive dhe përmbajtje të tjera multimediale. Televizori përmban tre porte HDMI, duke ju lejuar të lidhni lehtësisht pajisje të jashtme si konsolat e lojërave ose dvd etj. Për më tepër, ai ofron dy porte USB A për shikim të skedarëve të medias nga pajisjet e ruajtjes USB.  Për lidhjen audio, televizori përfshin një port fole audio për lidhjen e kufjeve ose altoparlantëve të jashtëm. Me veçoritë inteligjente të kursimit të energjisë dhe një vlerësim të klasës së energjisë A, televizori optimizon konsumin e energjisë. Për më tepër, dekoderi i integruar DVB për marrjen tokësore, satelitore dhe kabllore sigurojnë qasje të lehtë në një gamë të gjerë kanalesh pa pasur nevojë për pajisje të jashtme.

Ka stok

SKU: TV532-B Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

LF32DE2321

Color

Black

GENERAL
TV Type

I Thjeshtë

Screen Type

LED

Screen size

32"

Screen Resolution

HD Ready (1366×768)

Aspect Ratio

16:9

Viewing Angle

178°

Response Time

8ms

Tuners

DVB T2 / S2 / C

Color Tone

Normal, Cool, Warm

Image Modes

Standard, Film, Vivid, Energy saving, User

Speakers

2x 6W

PORTS
Details

3x HDMI
2x USB Type-A
1x Ci Slot
2x Audio Jacks
1x Coaxial
1x AV IN
1x RF(S2)
1x RF IN

POWER
AC Input

100-240 V
50/60 Hz

Power Consumption

60 W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x TV

1x Remote Controller