USB SanDisk Ultra Flair 3.0

990 L1,490 L

 

USB SanDisk 3.0 Flair kombinon transferta të shpejta të dhënash, hapsire të madhe dhe dizajn kompakt në një paketë të vetme.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 15%
Ofertë!

Samsung Galaxy M52 5G

39,990 L
Kurseni: 7,000 L
- 2%
Ofertë!

Xiaomi Redmi Note 10 5G – Graphite Gray, 128GB

25,990 L
Kurseni: 500 L
- 18%
Ofertë!

Doogee X93 – Grey

8,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

16GB, 32GB, 64GB

Interface

USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)

Connector

USB Type-A

Read Speed

Maximum: 150 MB/s

Material

Metal

Operating Temperature

0 to 35°C

Storage Temperature

-10 to 70°C

Dimensions

7.6 x 43.2 x 12.7 mm

Weight

18.14 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB SanDisk Ultra Flair 3.0