SAPO ERDHI

Verbatim Store ‘n’ Go 1TB, USB 3.0

6,490 L

 

Hard disku portativ Verbatim Store n Go përmban ruajtje me performancë të lartë duke përdorur një ndërfaqe USB 3.0 “Super Speed”. USB 3.0 ofron shpejtësi deri në 10 herë më të shpejta të transferimit të të dhënave sesa USB 2.0 duke siguruar transferim ultra të shpejtë të të dhënave në lëvizje. Ruani dhe mbani skedarët tuaj dixhitalë të punës në këtë disk të vërtetë portativ. Dizajni i tij elegant qëndron mjeshtërisht në tavolinë si shoqëruesi i përsosur i laptopit tuaj.

 

Ka stok

SKU: SBVI0020 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue

GENERAL
Capacity

1TB

Power

Bus powered via USB 3.0 cable

Interface

USB 3.0 / 2.0 port

Data Transfer Rate

up to 4800 Mbits/second

Rotational Speed

5400rpm

Cache

8MB or greater

Operating Temperature

5°C to 50°C

Storage Temperature

-40°C to 70°C

Operating Humidity

5 to 90%, non condensing

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

119mm x 81mm x 14.5mm

Weight

158g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Portable Hard Drive

1 x USB 3.0 Cable

1 x Start Guide