Xiaomi Electric Precision Screwdriver

3,990 L

 

Seti  elektrik i kaçavidave Xiaomi ka fituar 5 çmime ndërkombëtare dizajni: iF, Red Dot, Japan Good Design, IDEA dhe Chicago Good Design. Falë motorit të fuqishëm magnetik me shpejtësi deri në 170 rpm dhe ingranazhit tërësisht metalik, kaçavida ka koncentricitet  jo më shumë se 0,2 mm të bishtit të vidhosjes kur rrotullohet. Kjo bën të mundur që efikasiteti të jetë i lartë e pa të meta.

Ka stok

SKU: DUN1274 Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

Maximum torque at level I

0.05Nm

Maximum torque at level II

0.2Nm

Maximum manual torque

3Nm

Charging specifications

5V⎓0.14A

Product dimensions

201.8 x 74.2 x 25.2mm

Net product weight

353g

Screwdriver dimensions

159 x φ16.4mm

Rated voltage

3.7⎓

Net screwdriver weight

59g

Lithium battery

350mAh

Charging time

160–200min

No-load speed

170rpm

Screwdriving bit
Screwdriving bit specifications

C4 x 28mm, C4 x 45mm

Screwdriving bit material

S2 steel

Phillips head

PH000/PH00/PH0/PH1

Pentagonal

P2/P5

Hex

H0.7/H0.9/H1.5/H2.0

W Type

W1.5

Slotted

SL1.5/SL2.0

Y Type

Y0.6/Y1

Torx

T2/T3/T4

Tri-wing

2.3

Torx with pin hole

TH5/T6H/T8H/T9H/T10H

Note

C4 x 45mm for PH0/PH1/SL2.0/T8H/T10H/H2.0, C4 x 28mm for all other types

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Storage container x 1
Xiaomi Electric Precision Screwdriver x 1
Screwdriving bit x 24
Type-C charging cable x 1
User manual x 1