Xiaomi Hair Clipper

3,990 L

 

Makinë qethjeje nga Xiaomi. Me teh lëvizës qeramike i veshur me titan. Prerje efikase, e lëmuar dhe e mprehtë. Jetëgjatësia e baterisë deri në 180 minuta. Prerje flokësh me precizion me gjatësi 5 milimetra. Lehtë për të krijuar një gradient natyror. Gjatësia e rregullueshme: 0.5mm, 0.8mm, 1.1mm, 1.4mm, 1.7mm. Bëjeni tuajën!

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

LFQ04KL

Rated voltage

3.7V

Item Dimensions

47×45×182mm

Rated Power

3W

Input

5V⎓1A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Hair Clippers Host ×1

3-21mm Adjustable Comb ×1

23-41mm Adjustable Comb ×1

Thin Comb ×1

Hairclip×1

Charging Cable ×1

Cleaning Brush ×1

Sponge ×1

Girth ×1