Xiaomi Mi Electric Shaver S500 Replacement Head

990 L

 

Koke zevendesuese per makine rroje. E cila rrotullohet 360 grade per tju pershtatur kontureve te fytyres dhe tehe me dy shtresa per performance sa me te mire. Kundra ujit.

Ka stok

SKU: DUN692 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
SHAVER HEAD
Model

360° floating shaving technology,

Dimensions

155.1 x 61.6 x 63.3 mm

Weight

345g

Features

– Wet or dry shaving
– PPG anti-fingerprint surface
– IPX7 waterproof full body, easy to clean
– 360° floating shaving technology, suitable for all facial contours
– Blades made of high quality JFE and SANDVIK steel, more durable use
– ECM electrochemical machining technology for sharper blades
– Removable head for more comfortable and effective cleaning

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim