Xiaomi Mi Water Filter Pitcher Cartridge

1,990 L

 

Filter uji Xiaomi. Pastron 99% te ujit nga papastertite dhe bakteriet. Filter me performance te larte ne pastrimin e ujit. I perbere me shume shtresa karboni te cilat bejne te mundur kapjen dhe mos depertimin e agjenteve te demshem ne uje duke mundesuar uje te paster dhe te shendetshem.

Ka stok

SKU: DUN481 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Type

Filter

Model

ZHF4048GL

Dimension

80x100x160 mm

Compatible with

Xiaomi Mi Water Filter Pitcher

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Water Filter Pitcher Cartridge