Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Desktop Monitor 27″

15,990 L

Kurseni: 3,000 L

Ekran me madhësi 27 inç, rezolucion Full HD dhe mbrojtje për sytë për një eksperiencë sa më të rehatshme dhe produktive të punuarit.

Rezolucioni full HD 1920×1080 piksel është tmerrësisht i detajuar dhe ju mundëson pamje plot ngjyra e dritë. Përveç kësaj ky ekran është gjithashtu i pajisur me teknologjinë e reduktimit të rezeve blu, kështu që nuk do të ndjeni lodhje apo përgjumje as edhe kur punoni me orë të tëra. Ka dizajn modern, është i hollë dhe përshtatet me çfarëdo ambjenti.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi 23.8” Desktop Monitor 1C

12,990 L
Kurseni: 2,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

RMMNT27NF

Color

Black

Best for

Mixed Usage, Work From Home

GENERAL
Screen size

27"

Display size (diagonal)

685.98mm

Dot pitch

0.3114×0.3114mm

Brightness

300cd/m² (TYP)

Contrast

1000:1 (TYP)

Dynamic contrast

1000000:1

Number of colors

16.7 million

Aspect ratio

16:9

Response time

6ms (GTG)

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

75Hz

Operating temperature

0℃—40℃

Operating humidity

20%—80% RH

Ports

Audio, DC, HDMI, VGA

Number of ports

HDMI 1.4 port ×1

VGA port ×1

Audio port ×1

DC IN power port ×1

Power input

12V, 2A

Rated power

24W Max

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

613.2 (L) × 205.3 (W) × 476.0 (H)mm

Net weight

4.3kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Manual