Xiaomi Mi Robot Vacuum Barrier Tape

990 L

 

Barriere per fshesen robot te Xiaomi. Vendoset ne hapsiren qe do te pastrohet dhe sherben si barriere virtuale, duke mos e lejuar te dal pas zones se caktuar.

Ka stok

SKU: DUN468 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Compatibility

Xiaomi robotic vacuum cleaner

Dimensions

200 x 2.50 x 0.20cm

Weight

300g

Features

With virtual wall, the robot can't enter the restricted area

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Original Xiaomi Mi Virtual Wall