OFERTË ONLINE

Xiaomi Smart Air Purifier 4

28,990 L

 

Pastruesi i ajrit Smart Air Purifier 4 nga Xiaomi përdor sensor me lazer për të diktuar edhe papastërtinë më të vogël. Ka fuqi pastrimi grimcash deri në 400 m³/h, pra mund të nxjerr 6660 litra ajër të pastruar në minutë. Mbulon siperfaqe deri në 48 m2. Mbrojtje gjatë gjithë ditës për ata që vuajnë nga riniti dhe alergjitë. Xiaomi Smart Air Purifier 4 mbron shëndetin tuaj duke e mbajtur ajrin në shtëpinë tuaj të pastër dhe pa baktere të dëmshme. Mund te kontrollohet ne distance me anë të aplikacionit Mi Home në celularin tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 9%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

40,990 L
Kurseni: 4,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Model

AC-M16-SC

Effective coverage area

28-48m²

Noise

≤64dB(A)

PM CADR

400m³/h

Particle purification efficiency

High

COMPATIBILITY

Android, IOS

DIMENSIONS

250x250x555mm

WEIGHT

5.6kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Smart Air Purifier 4 

1 x Filter  

1 x User manual

1 x Power cable  

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu