OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum S10+

32,990 L

 

Mi Robot Vacuum S10+, pastrim me presion të dyfishtë për heqjen më të mirë të njollave, performancë e përmirësuar, thithje më e fortë e ventilatorit dhe jetëgjatësi më e madhe e baterisë. Me fuqinë thithëse 4000Pa nevojat tuaja të përditshme për pastrim mund të plotësohen lehtësisht. 4 nivelet e fuqisë ju lejojnë të pastroni çdo grimcë pluhuri me një lëvizje. Bateria me kapacitet 5200mAh zgjat 2 orë në modalitetin standard dhe brenda kësaj kohe roboti mund të pastrojë mbi 200m2. Kontrollo në distancë robotin falë aplikacionit Xiaomi/Mi Home, edhe nëse jeni jashtë mund të siguroni një shtëpi të pastër vetëm me një klikim.

Ka stok

SKU: DUN1758-W Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum E10C

17,990 L
 
SAPO ERDHI

Xiaomi Robot Vacuum X10

44,990 L
 
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum X10+

59,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

B105

Color

White

General
Connectivity

Wi-Fi

Power

55 W

Absorption

4000 Pa

Space coverage

200 m2

Bucket Capacity

450 ml

Water Tank Capacity

200 ml

Smart Ecosystem

Alexa, Google Home

Noise level

55dB

Charging Duration

About 6 Hours

Charging Base
Model

CDZ2101

Rated Input

100-240 V~50/60 Hz 0.5 A

Rated Output

19.8 V⎓1 A

Item Dimensions

130×126×93 mm

Sensors
Drop sensor

Used to detect steps and drops
Robot will back up when the sensor detects a drop in height against typical media of approximately 85mm (white) or 15mm (black)

Ultrasonic sensor

Used to identify carpet material

LDS laser sensor

Used in image formation
Model in use is the D2M, the corresponding measurement distances are White: 0.15–8m and Black: 0.15–4m

Line laser sensor

Used to detect small obstacles
Laser can reach 50–400mm in a straight line

AI Visual identification sensor

Used to detect certain obstacles and furniture.

Extended edge sensor

Used along the wall

IMU Sensor

Robot vacuum motion status detection
Motion can be detected in the following areas:Acceleration
ranges ±2g/±4g/±8g/±16g,Gyroscope
ranges from ±125°/s to ±200°/s

Drive wheel lift sensor

Used to detect if drive wheel is off the ground
Detects if wheels are lifted and triggers the drive wheel to stop if lifted in motion

Air pressure sensor

Test for dust collection capacity and blocked ducts

Weight and dimensions
Dimensions

350×350×97 mm

Net Weight (with Accessories)

4.4 kg

Net Weight (Robot Vacuum)

3.8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Robot Vacuum
1x Brush
1x Brush Cover
1x Dust Compartment
1x Water Tank
1x Side Brush
1x Cleaning Tool
1x Power Cord
2x Mop Pad (Pre-installed)
2x Mop Pad Holder
1x Charging Dock