OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum X10+

59,990 L

 

Xiaomi RobotVacuum X10+, pastrim i thellë dhe i jashtëzakonshëm. Pajisur me plot veçori të fuqishme për tju lehtësuar procesin e pastrimit në përditshmëri. Ky robot i mrekullueshëm pastron, mbledh pluhurin si dhe mbushet me ujë në mënyrë automatike. Nuk keni nevojë të kontrolloni herë pas here robotin nëse ka nevojë për rimbushje apo pastrim pasi ai mund ti bëjë të gjitha shërbimet e nevojshme automatikisht duke ju lehtësuar nga çdo përgjegjësi.

Ka stok

SKU: CNG4806-W Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop S10

24,990 L
 
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum S10+

32,990 L
 
SAPO ERDHI

Xiaomi Robot Vacuum X10

44,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

B101GL

Color

White

Robot vacuum
Rated voltage

14.4V⎓

Rated power

70W

Dimensions

350 x 350 x 97mm

Net weight

3.8kg

All-in-one station
All-in-one station model

JZ2202

Rated input

220–240V ~ 50/60Hz

Rated output

20V ⎓ 2A

Dust collection power

1000W

Drying + Charging power

90W

Cleaning power

55W

Water resistance rating

IPX1

All-in-one station dimensions

423 x 340 x 568mm

All-in-one station net weight

8.3kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Robot vacuum 
1 x All-in-one station base (Includes dust bag, clean water tank, dirty water tank, wash plates)
1 x Main brush (Installed)
1 x Brush cover (Installed)
1 x Dust bag (Replacement)
1 x Dustbin (Installed)
2 x Pads  (Installed)
2 x Pad plates 
1 x Side brush 
1 x Cleaning tool 
1 x Power cable 
1 x User manual