Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum X10

44,990 L

Kurseni: 25,000 L

Xiaomi Robot Vacuum X10, me çmim ekonomik dhe pastrim mjaft eficient. Zotëron fuqi pastrimi 4000Pa duke siguruar pastërti maksimale, pajisur me lazer LDS për navigim krejtësisht të saktë të sipërfaqes, bateri jetëgjatë 5200 mAh e cila zgjat deri në 180 minuta me një karikim të vetëm, suporton kontroll përmes aplikacionit përkates. Këto dhe shumë veçori të tjera e bëjnë këtë robot pastrues një përkujdesës shtëpie të mrekullueshëm.

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum E10C

17,990 L
 
- 20%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop S10

19,990 L
Kurseni: 5,000 L
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum S10+

32,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

B102GL

Color

White

Robot vacuum
Battery

4800 mAh (Rated Capacity)
5200 mAh (Nominal Capacity)

Charging Time

Approx. 6 hours

Rated Voltage

14.4 V

Rated Power

46 W

Item Dimensions

353 × 350 × 98.8 mm

Net Weight

3.3 kg

All-in-one station
All-in-one station model

JCZ2201

Rated Input

220–240 V ~ 50/60 Hz

Rated output

20.0 V 1 A

Dust collection power

1000 W

Auto-empty station dimensions

397 × 285 × 384 mm

Auto-empty station weight

4.1kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Robot vacuum 
1 x Dust collection dock  (With dust bag installed)
1 x Main brush (Installed)
1 x Brush cover (Installed)
1 x Dust bag (Replacement)
1 x Dustbin (Installed)
1 x Mop pad 
1 x Water tank 
1 x Side brush 
1 x Cleaning tool 
1 x Power cable 
1 x User manual