Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2

6,990 L

 

Prodhuar per te shijuar muziken akoma me gjate. Bluetooth 5.0, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD. Ze i paster me cilesi HD dhe bas te fuqishem. Kontrolloni muziken tuaj me ane te prekjeve ne kufje. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 14 ore degjim te vazhdueshem bashke me kutine.

Ka stok

SKU: DUN463 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

TWSEJ06WM

Net weight

50 g

Charging Port

Type-C

Impedance

32 Ω

Input

5.2 V 1.1A

Wireless Connectivity

Bluetooth 5.0

Charging time

Approx. 1 h

Battery Life (single charge) (standalone)

Approx. 4 h

Total Battery Life (with charging case)

Approx. 14 h

Wireless Range

10 m (open space without obstacles)

Supported Audio Codes

LHDC/SBC/AAC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim