Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

1,990 L

Kurseni: 1,000 L

Perforcues i rrjetit Wifi deri ne 300 Mbps dhe mbulim deri ne 80 meter katror. Vendoset ne prize, eshte i pajisur me nje buton dhe drite LED dhe instalohet  shume thjeshte me ane te aplikacionit Mi Home, sipas udhezimeve te treguara.

Ka stok

SKU: DUN488-B Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Dimensions

80×54×70 mm

CPU

MT7628K 580 MHz

ROM

2MB

RAM

8MB

Antenna Type

2 external antennas

Wireless Standards

IEEE 802.11b/g/n

Singal Rate

2.4 GHz, up to 300 Mbps

Wireless Security

WPA-PSK/ WPA2-PSK encryption

Power Supply

100-240 V/0.35 A

Operating temperature

0-40°C

Operating humidity

10%-90%RH (non-condensing)

Storage temperature

-40-70°C

Storage humidity

5%-90%RH (non-condensing)

Power consumption

3.57W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Wi-Fi Range Extender Pro
User manual