Ofertë!
OFERTA ONLINE

Dyson V15 Absolute Detect Laser Vacuum Cleaner

69,990 L

Kurseni: 20,000 L

Fshesa me korent me e fuqishme qe keni pare ndonjehere. Dyson V15 eshte inteligjente duke pasur si opsion nje laser i cili hyne ne pune per grimcat e vogla te pluhurit qe nuk shifen dot me sy te lire. Eshte mjaft e thjeshte per t’u perdorur pasi nuk pajiset me kabell per tu ndezur por funksionon me bateri. Mund t’i montohen lloje te ndryshme kokash duke e bere te perdorshme per tapet, pllaka, parket apo dhe mobilje.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Color

Grey, Multicolor

Model

v15 Detect

Special Feature

Stick vacuum; cordless vacuum; handheld vacuum; car vacuum; cordless stick vacuum

Filter Type

Disk

Surface Recommendation

•Carpet
•Hard Floor
•Furniture

Power Source

Battery Powered

Wattage

660 watts

Voltage

50 Volts

Runtime

1 hour

Noise Level

78 dB

Dimensions

27.9 x 16.5 x 94 cm

Weight

3 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Dyson V15

5 X Accessories

1 X Charger