Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite

13,990 L

Kurseni: 6,000 L

Filtrim i qëndrueshëm dhe i fuqishëm. Frymëmarrje e lehtë në çdo kohë. Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite  është në gjendje të japë 6000L ajër të pastër në minutë. Shpejtësia e lartë e pastrimit e mban ajrin në shtëpinë tuaj më të pastër për më gjatë. Mbulon siperfaqe deri në 43 m2. Mbrojtje gjatë gjithë ditës për ata që vuajnë nga alergjitë. Mund të kontrollohet në distancë me anë të aplikacionit Mi Home në celularin tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 25%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum X10+

59,990 L
Kurseni: 20,000 L
- 20%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

19,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 16%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Air Purifier 4

15,990 L
Kurseni: 3,000 L
- 28%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact

8,990 L
Kurseni: 3,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

AC-M17-SC

Effective coverage area

25-43m²

Noise

≤ 61dB(A)

PM CADR

360m³/h

Particle Purification Efficiency

High

Product dimensions

240 x 240 x 533.5mm

Net product weight

Approx. 4.8kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite

1 x Filter  

1 x User manual

1 x Power cable