Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi TV Box S 2nd Gen

4,990 L

Kurseni: 3,000 L

Xiaomi TV Box S 2nd Gen 4K Ultra është një pajisje e fuqishme për transmetimin e përmbajtjeve. Me rezolucionin e mahnitshëm 4K Ultra HD, mund të shijoni pamje të qarta dhe të mahnitshme në televizorin tuaj. Kjo pajisje është kompakte dhe ofron shumë veçori të fuqishme, përfshirë një procesor me katër bërthama dhe 2 GB RAM, për të siguruar një performancë të shpejtë dhe një transmetim të qetë. Gjithashtu, ju ofron qasje në mijëra aplikacione, përfshirë Netflix, YouTube dhe Amazon Prime Video, për të shijuar të gjitha shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar në një vend. Pajisja gjithashtu mbështet Google Assistant dhe Chromecast, duke e bërë të lehtë kontrollin e televizorit dhe transmetimin e përmbajtjes nga telefoni ose tableti juaj. Përmirësoni eksperiencën tuaj të argëtimit me Xiaomi TV Box S 2nd Gen 4K Ultra sot!

Ka stok

SKU: DUN1726-B Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MDZ-28-AA

Color

Black

Specification
Output Resolution

4K (3840 x 2160)

CPU

Quad-Core Cortex-A55

GPU

ARM Mali G31 MP2

RAM

2GB

ROM

8GB

Operating system

Google TV

Wireless Connectivity
Wi-Fi

2.4GHz/ 5GHz

Bluetooth

5.2

Decoder
Video decoder

Up to 4K 60FPS
Supports Dolby Audio® and DTS-HD
Supports Dolby Vision®
Supports HDR10+

Support language

Global

Socket
HDMI 2.1

1

USB 2.0

1

Power Interface

1

Audio Output

1

Dimensions & Weight
Dimensions

92.25 x 92.25 x 16.7 mm

Weight

142 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Xiaomi TV Box S (2nd Gen): 1
Remote control: 1
User manual: 1
Power adapter: 1
HDMI cable: 1