Ofertë!
OFERTA ONLINE

JBL Clip 4 Portable Bluetooth Speaker

5,490 L5,990 L

Kurseni: 500 L

Merreni festen me vete kudo që shkoni me JBL Clip 4. Ka madhësi 5.3 inch, është kompakt dhe suporton lidhje me Bluetooth 5.1. Vjen me bateri që zgjat deri në 10 orë dëgjimi dhe i mjaftojnë vetëm 3 orë për tu mbushur sërish 100%.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 18%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL Pulse 5

26,990 L
Kurseni: 6,000 L
- 13%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL PartyBox 710 800W Wireless Speaker

64,990 L
Kurseni: 10,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue, Green, Red, Squad

SPEAKER
POWER OUTPUT

1 x 5 W

FREQUENCY RESPONSE

100Hz – 20kHz

Control and Connection Specifications
Bluetooth

5.1

Bluetooth profiles

A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Bluetooth frequency

2400 – 2483.5MHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

≤ 10 dBm (EIRP)

Dimensions
Dimensions cm

8.6 x 13.5 x 4.6

Weight

0.239 kg

Battery
Battery Type

Lithium-ion polymer 3.885Wh

Charging time (hrs)

3

Maximum music playing time (hrs)

10

Features
Charging cable

Yes

Waterproof

Yes

Wireless

Yes

Rechargable battery

Yes

IP67

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Clip 4
1 x Micro USB cable for charging
1 x Quick Start Guide
1 x Safety Sheet
1 x Warranty Card