OFERTA ONLINE

Xiaomi TV Stick 4K

6,990 L

 

Me sistemin inteligjent Android TV™, Xiaomi TV Stick 4K ju ofron një përvojë të re multimediale në çdo kohë. Shijoni filmin tuaj të preferuar me cilësi 4K. Forma kompakte e Xiaomi TV Stick 4K përmban një procesor me katër bërthama që ofron performancë të fuqishme. Nëse jeni duke parë një film me rezolucion të lartë, duke dëgjuar muzikë me cilësi të lartë ose duke luajtur lojëra, shpejtësia dhe stabiliteti janë ato që mund të prisni.

 

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Specifications
Output Resolution

4k

CPU

Quad-core Cortex-A35

GPU

Mali-G31 MP2

RAM

2GB

Storage

8GB

Operating System

Android TV™ 11

Content

Netflix, Amazon Prime Video and Youtube pre-installed

Wireless connectivity

Wi-Fi 2.4GHz/5GHz

Bluetooth

5.2

Decoder
Video decoder

AV1, VP9, H.265, H.264, MPEG-2, MPEG-1

Video Format

MKV, MPG, MPEG, DAT, AVI, MOV, ISO, MP4, RM

Audio decoder

DTS HD, Dolby Atmos

Audio Format

MP3, AAC, RM, FLAC

Image decoder

JPG, BMP, GIF, PNG

Ports

HDMI x 1
Micro USB x 1

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi TV Stick 4K
1 x Remote control 
1 x Power adapter
1 x User manual
1 x HDMI Extender cable