TV Xiaomi L55M7-EAUKR 55″ 4K

47,990 L

 

Jetë inteligjente, pamje pa limit! Shijoni një pamje spektakolare me ngjyra me kontrast më të theksuar dhe detaje si në jetën reale. L55M7, 55″ vjen me një dizajn modern pa korniza dhe me më shumë hapsirë shikimi. Aksesoni mbi 400 mijë filma dhe shkarkoni mbi 7000 aplikacione në një vend të vetëm.

Ka stok

SKU: TV529-B Modeli: L55M7 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
11.9 g/kg
Brand
Color

Black

Display
Screen size

55"

Refresh Rate

60Hz

Display Type

4K UHD

Resolution

3,840 x 2,160

Color gamut

NTSC 88% (typ), DCI-P3 94% (typ), BT709 99.5% (typ)

Color depth

1.07 billion (8-Bit + FRC)

MEMC

UHD 60Hz

Viewing angle

178°(H)/178°(V)

Vision

Dolby Vision®
HDR10+
HLG

Speakers
Speaker (Sound Output)

10 W + 10 W

Supports

Dolby Audio™ and DTS-HD®

Decoders
Supported video formats

AV1, H.265, H.264, H.263, VP8/VP9, MPEG1/2, MJPEG

Supported audio formats

Dolby, DTS, FLAC, AAC, AC4, OGG, MPEG-I, MPEG-II, etc.

Supported image formats

PNG, Gif, JPG, Bmp

Picture mode

Standard, Vivid, Sport, Movie, Monitor, HDR mode, etc.

Sound mode

Standard, Movie, News, Game, Custom

Connectivity
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Bluetooth

5.0

Wi-Fi

Wi-Fi 2.4GHz/5GHz

Ports

HDMI x 3(1 port with eARC)
USB 2.0 x 2
Composite In (AV)
CI Slot
Ethernet (Lan)
Optical Digital Audio Out
3.5mm headphone jack

Broadcasting system

DVB-T2/C, DVB-S2

Processor and Storage
Processor

MediaTek 9611

CPU

Quad A55, up to 1.5GHz

GPU

Mali G52 MP2

RAM

2GB

Storage

16GB

Design
Stand

double

LED notification light

White color variable light

Dimensions & Weight
Dimensions (L x W x H)

1234.9 x 285.3 x 782.2mm

Weight

11.9kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X 360° bluetooth remote control 

1 X Screws bag 

1 X Stand components 

1 X User manual 

1 X Warranty card 

1 X Power cable