Xiaomi WiFi Range Extender N300

1,990 L

 

Xiaomi Wi-Fi Range Extender zgjeron sinjalin në çdo cep të shtëpisë, edhe në pikat më të vështira si tualeti apo ballkonet. N300 siguron një mbulim të madh të internetit të besueshëm dhe me shpejtësi të lartë për çfarëdo lloj pajisje si tablet, smartphone, konsola apo televizorë.

Ka stok

SKU: CNG4783-W Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

RD10M

Color

White

General
Antenna Type

2 external antennas

Wireless Standards

IEEE 802.11b/g/n

Signal Rate

2.4GHz, up to 300Mbps

Wireless Security

WPA-PSK/ WPA2-PSK encryption

Power Supply

100-240V/0.35A

Operating Environment
Operating temperature

0-40°C

Operating humidity

10%-90%RH (non-condensing)

Storage temperature

-40-70°C

Storage humidity

5%-90%RH (non-condensing)

Power consumption

3.57W

Dimensions and Weight
Dimensions

80 x 54 x 70 mm

Weight

About 150 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi WiFi Range Extender N300
1 x User manual