Xiaomi Wireless Keyboard and Mouse Combo

3,490 L

 

Maus dhe tastierë pa kabllo të dy në një paketim të vetëm. Ka ardhur koha të shpëtoni njëherë e mirë nga kabllot e bezdisshme të tastierës dhe mausit. Tastiera vjen me plotë 104 taste, ndersa mausi me sensor preciz 1000 dpi. Të përshtatshme për të punuar në çfarëdolloj sipërfaqeje.

Ka stok

SKU: DUN1543 Modeli: WXJS01YM Kategori: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Dimensions

Keyboard: 436.5 x 127.5 x 27.5 mm
Mouse: 113 x 60 x 36 mm

Weight

Keyboard: 500 g
Mouse: 60 g

Type of keyboard

Membrane

Key number

104

Connectivity

Wireless

Connection method

2.4GHz Wireless Connection

Interface

USB 2.0

Response Speed

3ms

Compatibility

Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard,

1 x Mouse ( Built-in USB Receiver ),

2 x AAA Battery,

1 x Manual