Xiaomi Wireless Mouse Lite

1,790 L

 

Mausi Xiaomi Mi Wireless, ka një dizajn minimalist, i cili në të njëjtën kohë mbetet i rehatshëm në përdorim. Kompania bëri një ridizenjim të mausit duke e bërë më të rrumbullakët dhe plotësisht simetrik në mënyrë që të mund të përdoret qoftë me dorën e majtë ose atë të djathtë. Ky maus punon me bateri standarde AA, të cilën mund ta zëvendësoni duke hapur pjesën e sipërme të kapakut. Bateria ka një jetgjatësi prej 1 viti.

SKU: CNG1529-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

XMWXSB01YM

Type

Mouse

Material

ABS

Connectivity

Wireless

Connection type

Wireless 2.4 GHz

Resolution

1000DPI

Adjustable DPI

No

Battery Type

1xAA

Distance

10 m

Interface

USB 2.0

Weight

60g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse, 1 x USB Receiver, 1 x AAA Battery, 1 x Chinese Manual