Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xprinter XP-Q260 Thermal Printer

6,990 L

Kurseni: 2,000 L

Printer termal XP-Q260H. Ky printer ju mundëson printimin e shpejtë dhe pa shumë kosto të faturave POS. Është fleksibël dhe shumë i thjeshtë për tu përdorur.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Printing method 

Direct thermal

Printing speed

200mm/s

Print width

79.5±0.5mm

Paper thickness

0.06~0.08mm

Column capacity

576 dots/line 512 dots/line (80mm)

Line space

3.75mm(changeable using commands)

Interface

USB+Serial/USB+Bluetooth/Lan/Parallel

Barcode Character
Barcode

UPC-A/UPC-E/JAN13(EAN13)/JAN8(EAN8)/CODABAR/ITF/CODE39/CODE93/CODE128

Code page

PC347(Standard Europe)、Katakana、PC850(Multilingual)、 PC860(Portuguese)、PC863(Canadian-French)、PC865(Nordic)、 West Europe、Greek、Hebrew、East Europe、Iran、WPC1252、PC866(Cyrillic#2)、 PC852(Latin2)、PC858、IranII、Latvian、Arabic、PT151(1251)

Power
Power supply input

DC 24V / 2.5A

Physical characteristics
Weight

1.1KG

Dimensions

185X145X137mm (D×W×H)

Environmental Requirements
Work environment

5~45℃, 20-80%RH(no condensation)

Storage environment

-40~55℃,≤93%RH(40℃)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Thermal Printer