Ofertë!
OFERTA ONLINE

Printer Brother MFP Laser DCP1623WEYJ1

17,990 L

Kurseni: 5,000 L

Tre në një. Fotokopje, printer dhe skaner. I përshtatshëm për zyra dhe kancelari. Shpejtësi printimi deri në 20 faqe për minutë. Kapacitet deri në 150 fletë. I përshtatshëm për formate të ndryshme letre. Printim bardh e zi. Lidhja me fishe USB 2.0 dhe fishe LAN.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Brother Mono Laser Printer HL-6180DW

54,990 L
Kurseni: 8,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
STANDARD FUNCTIONS

Copy, print and scan

PRINTER TYPE

Laser

Memory Capacity

32 MB

COLOR CAPABILITY

Black and White

PRINT
A4 PRINT SPEED, STANDARD

Up to 20 pages per minute

Face-Down Output Tray

Up to 50 sheets of 80 g/m2 Plain Paper (face-down delivery to the face-down output paper tray)

Maximum Paper Capacity

Up to 150 sheets of 80 g/m2 Plain paper

Paper Weight

65 to 105 g/m2

SCAN
Colour

Yes

TWAIN Compliant

Yes (Windows ® XP/ Windows Vista ® / Windows ® 7 / Windows ® 8 / Windows ® 8.1 / OS X v10.7.5, 10.8.x, 10.9.x)

WIA Compliant

Yes (Windows ® XP / Windows Vista ® / Windows ® 7 / Windows ® 8 / Windows ® 8.1)

ICA Compliant

Yes (OS X v10.7.5, 10.8.x, 10.9.x)

Colour Depth

Colour: 24 bit colour processing (Input), 24 bit colour processing (Output)
Greyscale: 8 bit colour processing (Input), 8 bit colour processing (Output)

Scanning Width

Max. 210 mm

Copy
Copy Width

Max. 210 mm

Multiple Copies

Stacks or Sorts up to 99 pages

Reduce/Enlarge

25% to 400% (in increments of 1%)

First Copy Out Time

Less than 16 seconds at 23 ° C / 230 V

Printer
Resolution

Up to 2400 × 600 dpi (HQ1200 technology)

Print Speed

Up to 20 pages/minute (A4 size)
Up to 21 pages/minute (LTR size)

First Print Out Time

Less than 10 seconds at 23 ° C / 230 V

CONNECTIVITY
LOCAL INTERFACE

Hi-Speed ​​USB 2.0

Wireless LAN

IEEE 802.11b/g/n (Infrastructure Mode/Ad-hoc Mode)

DIMENSIONS & WEIGHTS
DIMENSIONS

385 mm x 340 mm x 255 mm

WEIGHT

7.2 kg

Temperature
Operating temp.

10 to 32 ° C

Storage temp.

0 to 40 ° C

Humidity
OPERATING

20 to 80% (without condensation)

STORAGE

35 to 85% (without condensation)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer Brother MFP Laser DCP1623WEYJ1

1 x Power cord,

1 x Product safety guide,

1 x software disc,

1 x Quick installation and setup guide,

 

Garancia e produktit

6 MUAJ