Monedhë

Kategoritë

4 javë më parë

Samsung konfirmoin evenimentin Unpacked më 10 Gusht

Në vitet e fundit kompania i është përkushtuar formatit të ri duke sjellë modele të reja çdo muaj Gusht.

Ditët e evenimenteve Unpacked për Galaxy Note kanë ikur por telefonët me ekrane me palosje të Samsung janë të gatshëm të mbushin atë hendek.

Në vitet e fundit kompania i është përkushtuar formatit të ri duke sjellë modele të reja çdo muaj Gusht.

Këtë mëngjes kompania konfirmoi evenimentin Unpacked më 10 Gusht së bashku me një foto zyrtare. Presim që Samsung të prezantojë Galaxy Z Fold 4, Z Flip 4 si dhe modele të reja Galaxy Watch 5.

Të dy telefonët do të vinë me çipin Snapdragon 8 Plus Gen 1. Ndërsa Galaxy Watch i ri vjen për të plotësuar partneritetin e Samsung me Google në Wear OS.

Kjo e fundit duhet të ndjekur me vëmendje të veçantë sepse është lëvizja e re e Google në segmentin e veshjeve elektronike.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 28%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Kids E07 Smart Watch

1,790 L
Kurseni: 700 L
- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Disc Edition

89,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 54%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

TCL Tab 10s, WiFi Only

12,490 L
Kurseni: 14,500 L
- 40%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Game Box Power M3

2,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 6%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Digital Edition Console

84,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 23%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

HP ProBook 440 G5 14″, 8GB, 120GB SSD, Core i5

38,490 L
Kurseni: 11,500 L
- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

OnePlus 10 Pro

94,990 L
Kurseni: 5,000 L