Monedhë

Kategoritë

10 muaj më parë

Samsung nxjerr një shitje një edicion special të Galaxy Z Flip 3

Nuk është edicioni i parë special i Z flip. Dizajneri Amerikan Thom Browne krijoi një version të tillë në 2021.

Samsung nxjerr një shitje një edicion special të Galaxy Z Flip 3

List në uebsajtin Koreano-Jugor të Samsung ditët e fundit u shfaq një smartfon i ri me ekran me palosje. Në të vërtetë është një Galaxy Z Flip 3 po me një dizajn të ri.

Edicioni Special Pokemon i Z Flip 3 ka tema, sfonde dhe zile të përshtatura. Në paketim vjen me një kuti letrash Pokemon, një varëse çelësash Pikachu, një mbulesë Pikachi, një mbajtëse smartfoni Poke Ball dhe një çantë Pokemon.

Smartfoni del në sitje më 25 Prill dhe më shumë gjasa do të shitet vetëm në Kore. Çmimi nuk është zbulua por modeli standard kushton 999 dollarë.

Nuk është edicioni i parë special i Z flip. Dizajneri Amerikan Thom Browne krijoi një version të tillë në 2021.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

Xiaomi Redmi Note 10 5G

25,990 L26,490 L
 
- 40%
3-5 SHKURT - VETËM ONLINE
Ofertë!

Kids E07 Smart Watch

1,490 L
Kurseni: 1,000 L
Ofertë!

Samsung Galaxy A13

15,990 L19,990 L