Mi High-capacity Ink Pen

150 L

 

Ky stilolaps shkruan 4 herë më tepër se një stilolaps i thjeshtë. Boja japoneze MiKuni me të cilën shkruan stilolapsi thahet shpejtë dhe nuk lë njolla. Është rezistent dhe ka cilësi superiore.

Ka stok

SKU: DUN1118-B Modeli: MJZXB02WCHW Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Shelf life

2 years

Product specification

0.5 mm refill gel pen

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  gel pen