Monedhë

Kategoritë

4 vjet më parë

Samsung prezanton zyrtarisht Galaxy Z Fold 2 më 1 Shtator

Drejt fundit të konferencës Unpacked, Samsung shpenzoi ca kohë për të folur për gjeneratën e dytë të Galaxy Z Fold përpara se të premtonte më shumë detaje me 1 Shtator.

Tani kompania ka vendosur të mbajë një aktivitet më 1 Shtator në vetëm të një PR të thjeshtë. Z Fold 2 vjen me ekran më të madh, me një bosht palosjeje të ridizajnuar dhe procesorin më të shpejtë Snapdragon 865 Plus.

Madje një YouTuber ka arritur të marrë në duar telefonin e madje të bëjë një review të plotë. Samsung gjithashtu ka thënë se porositë për Z Fold 2 fillojnë më 1 Shtator por ende nuk ka informuar për çmimin.

Modeli origjinal kushton afro 2,000 dollarë, prandaj presim që edhe pasardhësi të jetë po atyre për çmimin.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me: