SAPO ERDHI

A4tech B27 True Wireless Earphone

2,990 L

 

Kufje nga A4tech. Me bass të fuqishëm. Mund t’i kontrolloni me anë të prekjes, kanë lidhje të shpejtë dhe janë rezistente ndaj ujit. Me bateri deri në 20 orë kombinim bashkë me kasën. Nxitoni t’i bëni tuajat për një eksperincë të paharrueshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Speaker Size

10 mm

Frequency Response

20 Hz-20 kHz

Earphone Sensitivity

102 dB @ -10 dBFS

Mic. Sensitivity

-42 dB @1 kHz/Pa

Earphone Impedance

32 ohm

Bluetooth

5.2

Operation Distance

10 m

Earphone Battery Type

Lithium Battery (40 mAh)

Charging Case Battery Type

Lithium Battery (400 mAh)

Charging Power

5V=500mA

Earphone Charging Time

<1.5H (Low Battery to Fully Charged)

Case Charging Time

<1.5H (Low Battery to Fully Charged)

Music Playtime with Single Charge

≈5H (50% Volume Data)

Playtime from Charging Case

≈20H (50% Volume Data)

Earphones weight

4.5g

Weight

4g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x A4tech B27 True Wireless Earphone

1 x Charging Case

1 x User Manual