SAPO ERDHI

Alfa Chain Lock With Number Code

1,490 L

 

Alfa sjell për ju sigurinë në një nivel tjetër me këtë kavo sigurie për skuterat tuaj apo biçikletat. I pajisur me 5 numra sigurie, dhe me material metali i gërshetuar që e bën të pamundur të këputet.

Ka stok

SKU: CNG3365-B Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Material

Manganese Steel

Compatibility

Electric Scooter, Bike etc

Dimension & Weight
Weight

1.3 pounds

Dimensions (Length)

98 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Alfa Chain Lock With Number Code