3 DITË OFERTA ONLINE

AOC 34″ WQHD Curved Gaming Monitor

39,990 L

 

Maksimizoni eksperiencën tuaj të argëtimit me monitorin CU34G2X. Ekrani 34” i harkuar WQHD mundëson detaje dhe imazhe krejtësisht të pastra, frekuenca e rifreskimit 144Hz dhe koha e përgjigjes 1ms mundësojnë loje pa pengesa apo vonesa.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
10 g/kg
Brand
Model

CU34G2X/BK

Color

Black

Best for

Gaming

Display information
Screen size

34"

FLAT / CURVED

Curved

CURVATURE RADIUS

1500R

DISPLAY VIEWING AREA

797.22 x 333.72 mm

PANEL TREATMENT

Antiglare (AG)

PIXEL PITCH

0.23175 x 0.23175

Display Resolution

3440 x 1440px

RESOLUTION NAME

WQHD

ASPECT RATIO

21:9

PANEL TYPE

VA

BRIGHTNESS IN NITS

300

Refresh Rate

144Hz

RESPONSE TIME

1 ms

STATIC CONTRAST RATIO

3000:1

VIEWING ANGLE (CR10)

178/178

DISPLAY COLORS

16.7 Million

Video Features
SYNC TECHNOLOGY (VRR)

Freesync

SYNC RANGE

30-144

DIGITAL SIGNAL FREQUENCY

VGA/DP1.2/HDMI1.4 : 30 -160KHz (H) VGA : 50 -146 Hz (V) DP1.2/HDMI1.4 :48-146Hz (V)

COLOUR SPACE (SRGB) CIE 1931 %

119

COLOUR SPACE (ADOBE RGB) CIE 1931 %

88

COLOUR SPACE (NTSC) CIE 1931 %

85

FLICKER-FREE

Yes

BLUE LIGHT TECHNOLOGY

Low Blue Light

Cabinet information
BEZEL TYPE (FRONT)

3-sided frameless

BEZEL COLOUR (FRONT)

Black, Red

BEZEL FINISHING (FRONT)

Texture

CABINET COLOUR (BACKSIDE)

Black, Red

CABINET FINISHING (BACKSIDE)

Texture

VESA WALLMOUNT

100×100

TILT

-5/23

Gaming Features
GAMING STYLE

MMORPG, Action, RTS, Beat'm up

GAME MODE

RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off

GAMING CONVENIENCE

G-menu

GOOD FOR CONSOLE GAMING

Yes

Power Consumption
POWER SUPPLY

Internal

POWER SOURCE

100 – 240V 50/60Hz

POWER CONSUMPTION ON (ENERGYSTAR TEST METHOD) IN WATTS

67

POWER CONSUMPTION STANDBY IN WATTS

0.5

POWER CONSUMPTION OFF IN WATTS

0.3

ENERGY CLASS

G

Connectivity information
HDMI

HDMI 2.0 x 2

DISPLAY PORT

DisplayPort 1.4 x 2

AUDIO OUTPUT

Headphone out (3.5mm)

Dimensions and Weight
PRODUCT DIMENSIONS INCL. BASE

528.2(H) x 808.4(W) x 237.4(D)

PRODUCT DIMENSIONS EXCL. BASE

367.5(H) x 808.4(W) x 102.9(D)

PACKAGING DIMENSIONS

548(H) x 903(W) x 280(D)

GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE

12.7

NET WEIGHT EXCL. PACKAGE

8.1

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj