OFERTA ONLINE

Apple Airpods Pro 2nd Generation (Lightning)

21,990 L

 

AirPods Pro 2nd generation janë rindërtuar për përvoja edhe më të pasura audioje. Anulimi aktiv i zhurmës dhe transparenca adaptive reduktojnë më shumë zhurmën e jashtme. Tani ju mund të dëgjoni muzikë apo flisni në telefon dhe gjithashtu të dëgjoni atë që ju rrethon, pra nuk do të shkëputeni për asnjë moment nga realiteti. Kontrolli me prekje tani ju lejon të rregulloni volumin me një rrëshqitje. 6 orë jetëgjatësi të baterisë me një karikim të vetëm. Shijoni magjinë e vërtetë të muzikës! Këto kufje janë rezistente ndaj djersës dhe ujit kështu që mund t’i merrni me vete kudo, madje edhe gjate trajnimeve tuaja intesive në palestër. Gjithçka që ju duhet.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 23%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Airpods 2nd Generation

9,990 L
Kurseni: 3,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Audio Technology

Custom high-excursion Apple driver
Custom high dynamic range amplifier
Active Noise Cancellation
Adaptive Transparency
Vent system for pressure equalization
Personalized Spatial Audio with dynamic head tracking1
Adaptive EQ

Sensors

Dual beamforming microphones
Inward-facing microphone
Skin-detect sensor
Motion-detecting accelerometer
Speech-detecting accelerometer
Touch control

Chip

Apple H2 headphone chip
Apple U1 chip in MagSafe Charging Case

Controls

Press once to play, pause, or answer a phone call
Press twice to skip forward
Press three times to skip back
Press and hold to switch between Active Noise Cancellation and Adaptive Transparency
Swipe up or down to adjust volume
Say “Hey Siri” to do things like play a song, make a call, or get directions

Sweat and Water Resistant

Sweat and water resistant (IPX4): AirPods Pro and charging case

Size and Weight

Height: 1.22 inches (30.9 mm)
Width: 0.86 inch (21.8 mm)
Depth: 0.94 inch (24.0 mm)
Weight: 0.19 ounce (5.3 grams)

Charging Case

Works with MagSafe charger, Apple Watch charger, Qi-certified chargers, or the Lightning connector

Battery

AirPods Pro
Up to 6 hours of listening time with a single charge (up to 5.5 hours with Spatial Audio and Head Tracking enabled)4
Up to 4.5 hours of talk time with a single charge5
AirPods Pro with MagSafe Charging Case
Up to 30 hours of listening time6
Up to 24 hours of talk time7
5 minutes in the case provides around 1 hour of listening time8 or around 1 hour of talk time9

Connectivity

Bluetooth 5.3 wireless technology

System Requirements

iPhone and iPod touch models with the latest version of iOS
iPad models with the latest version of iPadOS
Apple Watch models with the latest version of watchOS
Mac models with the latest version of macOS
Apple TV models with the latest version of tvOS

Accessibility

Accessibility features help people with disabilities get the most out of their new AirPods Pro. Features include:
Live Listen audio10
Headphone levels
Headphone Accommodations
Conversation Boost

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AirPods Pro

1 x MagSafe Charging Case with speaker and lanyard loop

2 x Silicone ear tips (four sizes: XS, S, M, L)

1 x Lightning to USB-C Cable