Fiesta Bag for 15.6″ Generosity

1,490 L

 

Cante e pershtatshme per cdo model latopi 15.6 inch. Material cilesor dhe i forte per perdorim te perditshem. Hapesire e bollshme jo vetem per laptop por edhe per aksesore te tjere. 

Ka stok

SKU: CALAP0001 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Screen size

15.6"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Fiesta Bag for 15.6″ Generosity