Second Chance

Apple iPad Mini 3, 16GB, LTE

8,990 L

 

iPad mini 3 ka ekran mahnitës 7.9 inç Retina, çip tepër të fuqishëm A7 dhe teknologji të avancuara wireless dhe Touch ID. Kjo e fundit ju jep një nivel të paparë sigurie sepse përdor fjalëkalimin më të përsosur të natyrës: gjurmën tuaj të gishtit.

Ka stok

SKU: IPAD13-S Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Silver

Announced

2014

GENERAL
Dimensions

200 x 134.7 x 7.5 mm (7.87 x 5.30 x 0.30 in)

Weight

341 g (3G/LTE)

Connectivity

4G / LTE, WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

7.9"

Display Resolution

1536 x 2048 pixels

Refresh Rate

60Hz

Display Protection

Oleophobic coating

PLATFORM
Chipset

Apple A7 (28 nm)

CPU

Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based)

GPU

PowerVR G6430 (quad-core graphics)

MEMORY
Ram

1GB

Memory Internal

16GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Single (5MP)

Features Main

HDR

Video Main
Selfie Camera

Single (1.2MP)

Features Selfie

face detection, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band

Bluetooth

4.0, A2DP, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY DETAILS
Battery

6470 mAh

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted),
accelerometer,
gyro,
compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Mini 3

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj