Ofertë!
Të Përdorura

Apple Macbook Pro 13″, 8GB, 512GB SSD, Core i5 (2019)

66,990 L

Kurseni: 10,000 L

Punoni më lehtë dhe më shpejt me Apple Macbook Pro 13.3″, 2019. Më shumë fuqi, më shumë memorje dhe profesionalitet më i lartë, të gjitha në një laptop kompakt me çmim të arsyeshëm. Rrisni produktivitetin tuaj me Apple Macbook Pro 13.3″, 2019.

 

• Intel® Core™ i5-8279U
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 13.3″ Retina Display
• Intel® Iris® Plus Graphics 655

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2019

DESIGN
Color

Silver

Type

Macbook Pro

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8279U

Processor Frequency

Up to 4.10 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

6 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR3

Memory

512GB

CARD READER INTEGRATED

No

DISPLAY
Screen size

13.3"

PANEL TYPE

Retina Display

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

2560 x 1600 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Plus Graphics 655

GRAPHICS MEMORY

shared

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi

802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Ports Details

Two Thunderbolt 3 (USB-C) ports with support for:
Charging
DisplayPort
Thunderbolt (up to 40Gb/s)
USB 3.1 Gen 2 (up to 10Gb/s)

AUDIO
BUILT-IN SPEAKERS

Stereo speakers with high dynamic range

Built-in Microphones

Three microphones
3.5 mm headphone jack

CAMERA
Front Camera

720p FaceTime HD camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
POINTING DEVICE

Touch Bar with integrated Touch ID sensor

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Li-Polymer

Battery Capacity

58 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

3.02 pounds (1.37 kg)

Dimensions(HxWxD)

Height: 0.59 inch (1.49 cm)
Width: 11.97 inches (30.41 cm)
Depth: 8.36 inches (21.24 cm)

SECURITY
FINGERPRINT READER

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x MacBook Pro

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj