Baseus Mini Magnetic Type-C Elbow Adapter

1,490 L

 

Adaptor magnetik Type-C. I pershtatshem per modelet Macbook. Sherben vetem per te karikuar dhe per te krijuar kend te drejte me porten e karikimit. Kursen hapsire dhe ul rezikun e demtimit nga pengimi ne kabell pasi shkeputet lehtesisht.

Ka stok

SKU: CNT56 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Output current

4.3A / 20V, 3A / 9V, 2.4A / 5V

Compatibility

devices and cables with a Type-C connector

Supports

high-power charging up to 86W

Connector

A 90-degree connector will ensure a longer cable life

Material

Aluminum

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Mini Magnetic Type-C Elbow Adapter