SAPO ERDHI

Apple USB Type-C to Type-C 1M

2,490 L

 

Lidheni iPhone, iPad ose iPod tuaj me fishën Type-C me Mac-in tuaj në portën USB-C ose Thunderbolt 3 (USB-C) për sinkronizim dhe karikim.  Mund ta përdorni gjithashtu këtë fishë me karikuesin Apple USB‑C për të karikuar pajisjen tuaj iOS dhe madje për të përfituar nga veçoria e karikimit të shpejtë në modele të zgjedhura iPhone dhe iPad.

Ka stok

SKU: DUN1523-W Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MM093ZM/A

Cable Size

1m

Type

USB-C to USB-C

Compatible with

• iPhone Models
iPhone 15 Pro
iPhone 15 Pro Max
iPhone 15
iPhone 15 Plus

• iPad Models
iPad Pro 12.9-inch (6th generation)
iPad Pro 12.9-inch (5th generation)
iPad Pro 12.9-inch (4th generation)
iPad Pro 12.9-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (4th generation)
iPad Pro 11-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (2nd generation)
iPad Pro 11-inch (1st generation)
iPad Air (5th generation)
iPad Air (4th generation)
iPad (10th generation)
iPad mini (6th generation)

• Mac Models
MacBook Air (15-inch, M2, 2023)
MacBook Air (13-inch, M2, 2022)
MacBook Air (M1, 2020)
MacBook Air (Retina, 13‑inch, 2020)
MacBook Air (Retina, 13-inch, 2018 – 2019)
MacBook Pro (13‑inch, M2, 2022)
MacBook Pro (13-inch, M1, 2020)
MacBook Pro (13-inch, 2020)
MacBook Pro (13-inch, 2016 – 2019)
MacBook Pro (14‑inch, 2023)
MacBook Pro (14‑inch, 2021)
MacBook Pro (16‑inch, 2023)
MacBook Pro (16‑inch, 2021)
MacBook Pro (16-inch, 2019)
MacBook Pro (15-inch, 2016 – 2019)
MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015 – 2017)
iMac (24-inch, M1, 2021)
iMac (Retina 4K, 21.5‑inch, 2019)
iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)
iMac (Retina 5K, 27-inch, 2019–2020)
iMac (Retina 5K, 27-inch, 2017)
iMac Pro (2017)
Mac Studio (2023)
Mac Studio (2022)
Mac mini (2023)
Mac mini (M1, 2020)
Mac mini (2018)
Mac Pro (2023)
Mac Pro (2019)

• AirPods Models
AirPods Pro (2nd generation) with MagSafe Charging Case (USB-C)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple USB Type-C to Type-C 1M