Remax Cable Type C

490 L

 

Fishe Type C, i pershtatshem per karikim dhe kalim te dhenash. Përbërë nga material rezistent.

Ka stok

SKU: R-TYPEC Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 49%
Ofertë!

Printer Cable Usb 2.0

200 L390 L
Kurseni: 190 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Remax Cable Type C